دفاع ,هفته ,مقدس ,پیام ,دفاع مقدس ,هفته دفاع ,جدید تحصیلی ,آغاز هفته

دکتر داوریار ریاست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی آغاز هفته دفاع مقدس و سال جدید تحصیلی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و ار آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.

بدون تردید دوران دفاع مقدس  که از برجسته‌ترین افتخارات است در یاد ملت ایران خواهد ماند و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را در نسل‌های بعدی بر جای خواهد گذاشت.

تقارن هفته دفاع مقدس و طلیعه بهار علم و دانش، حلاوت ابتدای پاییز را دو چندان می کند انجا که فرزندان برومند تربیت یافته در دامان جمهوری اسلامی ایران، امروز در سنگر علم وپژوهش قله های پیروزی را فتح می نمایند و در کنار تصویر حک شده از رشادت های دلیرمردان 8 سال غیرت و جوانمردی با سلاح علم وودانش خود به پاسداری از میهن عزیزمان ایران خواهند پرداخت.

اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان پیام نور خراسان رضوی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان عزیز خصوصا همکاران عزیز خود تبریک گفته، گام نهادن دانشجویان گرامی را در مهد علم و دانش خیرمقدم عرض می نمایم.

منبع اصلی مطلب : اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان
برچسب ها : دفاع ,هفته ,مقدس ,پیام ,دفاع مقدس ,هفته دفاع ,جدید تحصیلی ,آغاز هفته
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : آغاز هفته دفاع مقدس و سال جدید تحصیلی